Ekonomi

TotalEnergies’ten tarıma destek kampanyası

Türkiye’de 30 yılı aşkın süredir madeni yağ sektöründe faaliyet gösteren TotalEnergies Türkiye Pazarlama, tarıma yönelik yenilikçi ürünleri için kampanya başlattı. TotalEnergies’in tarım profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiş eksiksiz ürün yelpazesini seçenler büyük fayda sağlayacaktır. 1 – 30 Mart tarihleri ​​arasındaki kampanya kapsamında, bölge bayilerinden 10 adet aynı tip ambalajlı iş alan istasyonlara aynı adetten 1 adet hediye edilecektir.

TotalEnergies’in tarım ekipmanlarına uygun maliyetli ve pratik çözümler sunmak için geliştirdiği ürün serisi, sürtünmeyi önemli ölçüde azaltır ve aşırı ısınmayı önlemeye yardımcı olur. Motoru temiz tutarken aynı zamanda korozyona karşı koruyarak tamir ihtiyacı daha az olan ekipmanın ömrünü uzatır. TotalEnergies Türkiye Pazarlama Ticaret Müdürü Mehmet Selçuk kampanya hakkında şunları söyledi:

“TotalEnergies olarak tarım ekipmanları için geliştirdiğimiz yüksek performanslı madeni yağ serisi ile branşa özel analizler sunuyoruz. 60 yılı aşkın bir süredir ürünlerimiz, branşın en katı gereksinimlerini karşılayan başlıca tarımsal ve ağır dizel araç üreticileri (Orijinal Ekipman Üreticileri – OEM’ler) tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Operasyonel verimliliği artırmak için birinci sınıf eserler ve kişiye özel çözümler sunuyoruz. Ürünlerimiz ekipman için yüksek performans sunarken, çalışma süresini arttırır ve bakım maliyetlerini düşürür. Kampanyamız kapsamında tarım makineleri ve traktörler için ürettiğimiz yüksek performanslı fren ve hidrolik yağı DYNATRANS MP, tarım makineleri ve traktörler için yüksek performans sunan motor yağı TRACTAGRI HDM 15W-40, için geliştirdiğimiz motor yağı dizel araçlar RUBIA Fleet HD 300 20W-50 ve hidrolik sistem. AZOLLA yağının ZS 46 ve ZS 68 varyantlarında büyük avantaj sağlıyoruz. Tarıma destek kampanyamızın bakanlıktan büyük ilgi göreceğine inanıyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu