Haber

Maganda E-5 Karayolunda Trafik Tehlikede

E-5 Karayolu Bahçelievler’de hafif ticari araç kullanan gangster, defalarca araçların ortasından geçerek trafiği tehlikeye attı. O anlar trafikte bulunan bir başka sürücünün cep telefonu kamerasına yansırken, sivil trafik polisi ekiplerinin tespit ettiği kişiye toplam 4 bin 936 TL para cezası kesildi.

Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz günlerde E-5 Karayolu Bahçelievler mevkisinde meydana gelen olayda, 34 FCN 175 plakalı hafif ticari araçla seyir halinde olan bir sürücü, defalarca araçların ortasını keserek trafiği tehlikeye attı. Trafikte bulunan bir başka sürücü ise holiganların insan hayatını hiçe sayarak terör estirdiği o anları saniye saniye kaydetti.

Trafik terörüne ceza kesildi

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı Sivil Trafik Ekipleri Daire Başkanlığı polisleri, olayla ilgili soruşturma başlattı. Görüntüleri inceleyen polis ekipleri, araç sürücüsünün MFA olduğunu belirledi. Daha sonra şahıs polis tarafından yakalandı. Kişiye sivil trafik polisleri tarafından “makas fırlatma” suçundan 4 bin 64 TL, “yakın takip” suçundan 436 TL, “araçları rahatsız edecek şekilde saygısızca kullanma” suçundan 436 TL olmak üzere toplam 4 bin 936 TL para cezası kesildi. Kamu barışı”.

Ayrıca sürücü, “Trafik Güvenliğini tehlikeye atma” suçundan cezai işlem yapılabilmesi için gruplar tarafından Emniyet Müdürlüğü’ne teslim edildi. – İSTANBUL

ilicajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu