Haber

İstanbul’da Kazalar Güvenlik Kameralarına Yansıdı

SULTANGAZİ ve Arnavutköy’de meydana gelen kazalar güvenlik kameralarına yansıdı. Sultangazi’de hafif ticari araç elinde topla koşan çocuğa çarptı. Arnavutköy’de ise benzin istasyonundan kontrolsüz şekilde çıkan kamyonet zincirleme kazaya neden oldu.

Sultangazi ve Arnavutköy’de meydana gelen kazalar, iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Sultangazi, Esentepe Mahallesi’nde 13 Mayıs’ta meydana gelen olayda, kaldırımda elinde topla koşan çocuk bir anda sokağa fırladı. Hafif ticari aracın çarptığı çocuk kısa sürede hastaneye kaldırıldı. Yaralı çocuğun durumunun yeterli olduğu öğrenildi. Sultançiftliği’nde gece kaldırımda bekleyen bir kişi park halindeki otomobilin lastiğini patlatarak ortadan kayboldu.

KAMYON ZİNCİRİ KAZAYA NEDEN OLDU

Arnavutköy’de ise benzin istasyonundan kontrolsüz bir şekilde sokağa çıkan kamyonet zincirleme kazaya neden oldu. 4 aracın karıştığı kaza anları akaryakıt istasyonunun güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntü dökümü: ———————(Güvenlik kamerası görüntüleri)-Sokakta koşan çocuk-Çocuğa araç çarptı-Çin’de meydana gelen zincirleme kaza Arnavutköy-Sultangazi’de otomobilin lastiği patladı

– İstanbulahlatajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu