Haber

Ekrem İmamoğlu’nun Tevfik Göksu’dan çok konuşulacak iddiası: Depreme 63.5 milyon TL, kendi reklamına 908 milyon TL harcadı

Esenler Belediye Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi AK Parti Küme Başkan Yardımcısı Mehmet Tevfik Göksu katıldı HaberlerDünya televizyonunun canlı yayınında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

“İSTANBUL İLK KEZ BOZULDU”

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu yaptığı açıklamalarda hedef alan Göksu, “Bugün İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarihinde ilk kez borçlanamaz hale geldi. Hatta bu hale geldi. Artık müteahhitlere olan borçlarını ödeyemediği için arsalarının müteahhitler tarafından haciz ve ipotek yoluyla satıldığına işaret ederek, “Biz teslim ettiğimizde 23 milyar olan borç 103 milyar oldu. İmamoğlu, İstanbul’dan ayrıldığında 155 milyar liralık borçla teslim edecek” dedi.

“KENDİ REKLAMINA 908 MİLYON TL HARCADI”

“İlginç bir istatistik vereyim” diyerek sözlerine devam eden Göksu, “Yıl 2022. İBB beyin sarsıntısı için 63.5 milyon TL harcadı. Kendisine reklam parası olarak 908 milyon TL harcadı. ne belirleyebiliriz. Bunlar resmi rakamlar.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu