Haber

Ceyhanlı kadınlar Cumhuriyetin 100. Yılı münasebetiyle Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Fazilet, Cumhuriyetin 100’üncü yılı dolayısıyla Ankara’ya giden 100 Ceyhanlı kadınla birlikte Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal KılıçdaroğluTürkiye Büyük Millet Meclisi’ni ziyaret etti.

Cumhuriyetin 100’üncü yılı dolayısıyla Ceyhanlı kadınlar, TBMM Başkan Vekili Gülizar Biçer Karaca, CHP Kümelenme Başkan Yardımcısı Burcu Köksal ile CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ı ziyaret ederek, bir araya geldi. Anıtkabir’de Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda. Dışarı çıkmayı da unutmadı.

Ata’ya saygılarını sunan hanımlar adına konuşan Önder Fazilet, “Bize özgür bir vatan ve eşsiz bir Cumhuriyet miras bırakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz. Bizler en büyük emanetlerin koruyucularıyız. iş, Cumhuriyet, Ata’m.”

CHP Genel Merkezi’nin Ankara’da düzenlediği 100. yıl resepsiyonuna da katılan Lider Hülya Fazilet, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde Cumhuriyetimizi aydınlık bir geleceğe taşıyacağız. Yaşasın laik, demokratik Türkiye” dedi. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu sosyal hukuk devleti.” “Yaşasın Cumhuriyet! Yaşasın Cumhuriyet” dedi.

Kaynak: ANKA / Siyaset

ergani-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu