Yaşam

Burak Kalfa, Tuğçe Tayfur’un suçlamalarına yanıt verdi

Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur’un “Videolar elimde olduğu için beni zorla tuttunuz” sözlerine Ferdi Tayfur’un eski nişanlısı Burak Kalfa sessizliğini bozdu. Kalfa, “Benimle bir sorunum yok dediler” diyerek tartışmalara yanıt verdi.

AĞIR HÜKÜMLER BULDU

Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur, nişanlısı iş insanı Burak Kalfa’ya ağır suçlamalarda bulunarak, “Başınıza gelen her şeyden siz sorumlusunuz.” Eski nişanlısına savaş ilan etti. Tayfur mahkemeye başvurarak eski nişanlısı için koruma istedi.

SESSİZLİĞİ BOZ

Günlerdir sessiz kalan Burak Kalfa, suçlamalara sosyal medya hesabından çektiği görüntüyle yanıt verdi. Kalfa, “Bu benim ilk ve son açıklamamdır” diyerek bu yalan habere isyan etti.

“BU BENİM İLK VE SON AÇIKLAMAMDIR”

Burak Kalfa şunları söyledi; “Yaklaşık 5 gündür susuyorum arkadaşlar. Üzerimde hep baskı var, hakkımda saçma sapan haberler geliyor. Ben iş insanıyım, ticaretle uğraşırım. Yanımda ekmek yiyenler var. Benim geniş bir ailem var. Şimdi bana bu açıklamayı yaptırdılar. Az önce adliyeye gittim. Gerekli mercilerle görüştüm. Rastgele bir düşüncem olmadığını beyan ettiler. Burada elimdeki belgelerle ilk açıklamamı yaptım. Medya ve basında bu ifadeye denk geldim. Bu son ifademdir. . Lütfen gerçek bilgi ve haberler olmadan insanları kirletmeye çalışmayın. Bu kuyruk acısını boşverin ve bu bahisleri kapatın. Yalvarırım. Selam ve saygılar” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu